Ilvars Timbers
Tātad, būsim pazīstami  - esmu YL3CAAE ( Ilvars ), jaunais radioamatieris, kurš sācis savas gaitas šajā  kopienā tikai šogad.

Sensenos, (LPSR) laikos, kad biju mazs, man patika izjaukt un samontēt elektroniku ( biežāk gan sanāca izjaukt un dabūt no mātes/tēva ne tās labākās uzslavas). Pamatskolā 5. klasē iepazinu, kas ir dators (1993 gads) un līdz ar to arī mana interese par datoru lietām sāka strauji pieaugt.

1999 gadā uzsāku dienestu armijā un tiku nosūtits uz  SMC (Siguldas Sakaru Mācību centrs ), kur ieguvu pirmās zināšanas par radiosakariem.
Pēc kāda laika, (gadu vairs neatceros), iesaistījos pilsētpētnieku (diggers) apvienībā.  Mēģināju arī biedrus pierunāt padarboties ar radiosakariem, jo brīžiem pazemē saziņai vairs mobilos telefonus izmantot nevar, jo nav zonas, bet atsaucību no pārējiem neguvu.

2016  gada rudenī, sēžot „Bruno bārā” ar Norbertu (nw. YL3CAAC), kaut kā iegrozijās saruna par radioamatierismu. Pēc tam sāku klausities WEBSDR, kas notiekas apkārtnē un pasaulē.

Sarunas virzījās arvien tālāk un tālāk, līdz mums pievienojās arī Kristaps (nw.YL3CAAD).  Tika iegādāti pirmie Baofengi, paklausīties/paspēlēties PMR446 frekvencēs. Beidzot kolkektīvi tika izlermts, ka jānokārto radioamatiera eksāmens, jāiegūst oficiāls izsaukuma signāls un jāmetas iekšā šajā hobijā. 2017. gada
7. jūnijā visi 3 veiksmīgi nokārtojām eksāmenu.

Šabrīža ekipējums ( atbilstošs licencei) :
  rokas TRX GT-3TP ar ¼ viļņa antenu  un @ shack stacionāri KT-8900D ar ½ viļņa antenu.

Uz tikšanos ēterī, 73 de YL3ALA ( ex YL3CAAE )

Pēc armijas, radiosakaru lietas biju pametis novārtā un nodarbojos ar savu pamathobiju -  serveru izbūve, datortīklu administrēšana.
yl3caae_01
yl3caae_02
yl3caae_03
yl3caae_04
yl3caae_05
yl3caae_06
yl3caae_07
yl3caae_08
ex YL3CAAE